Back

Naše gymnázium sa v plnej miere snaží pre svojich študentov vytvárať podnecujúce prostredie a to v rámci oboch študijných programov – Aplikovaná Informatika a anglicko-slovenské bilingválne gymnázium.

Preto sa naše hlavné partnerstvá s firmami a organizáciami realizujú tak, aby podporili rozvoj talentov a pripravili ich do praxe a na život.

 

Chcete sa o našej spolupráci s IT firmou Syntax Systems dozvedieť niečo viac?
Rozhovor s nimi nájdete v našom školskom časáku. Viac čítajte tu.   

Najaktuálnejšie informácie o našej spolupráci, ktorá trvá už tretí rok si môžte prečítať aj na webe Zaži Syntax.

 

Chceme aby sa naši študenti učili od najlepších odborníkov z praxe. Preto medzi našich partnerov pri vzdelávaní študentov aplikovanej informatiky patrí aj IT firma ngena. Ich experti prinášajú na hodiny API skúsenosti a vedomosti z fungovania mladej, celosvetovo pôsobiacej a rýchlo rastúcej IT firmy. Tieto informácie z reálneho IT sveta sú pre našich študentov neoceniteľné.

Viac o našej spolupráci s unikátnym projektom Digital League sa môžte dočítať tu, v rozhovore tu alebo v prvom vydaní nášho časáku v školskom roku 2020/21.

 

Spolu so Syntax Systems sme súčasťou projektu Ty plus IT.  Veľmi radi budeme zdieľať naše skúsenosti z oblasti vzdelávania pre IT sektor.

 

Microsoft Certifikácia a Katkin park

Katkin park sa oficiálne stal autorizovaným testovacím centrom pre certifikácie Microsoft Office Specialist.
Viac o projekte nájdete tu.

 

Spolupráca s Fakultou elektrotechniky a informatiky na Technickej univerzite v Košiciach prináša našim študentom IT náučné workshopy nielen o dátovej analytike a programovacom jazyku Python.

 

Soft skills. Bez týchto zručností to už v dnešnom svete nepôjde.  Vzdelávacia spoločnosť SUVko Coaching a ich odborníci našim študentom budú pomáhať práve v tejto oblasti.
Viac tu..

 

 

Veľmi sa tešíme zo spolupráce s modernou a pokrokovou Fakultov materiálov, metalurgie a recyklácie na TUKE.
Sme hrdí, že ako jediné gymnázium sme vďaka uzavretiu Zmluvy o spolupráci a praktickej výučbe obdržali od FMMR aj ocenenie “Partnerská škola FMMR.”

 

Chcete sa o DofE na našej škole dozvedieť viac? Čítajte tu.