Back

Keď sme pred rokmi spúšťali našu online školu, nikomu ani nenapadlo, čo nás v roku 2020 v súvislosti s koronavírusom postretne… Vtedy sme chceli iba vyriešiť problém chýbajúcich učebníc a eliminovať často zbytočné kopírovanie poznámok. V tieto dni, keď sme pre bezpečnosť našich študentov, ich rodičov, ale aj našich učiteľov, nechali brány našej školy zatvorené, je online škola nenahraditeľný nástroj.

Zatvorená škola, v našom prípade, nedala stopku vzdelávaniu. Študenti síce ostali doma, ale výuka pokračuje podľa plánov a rozvrhu. Presne časované zadania zaručia, že aj online ide všetko tak, akoby išlo, keby sedeli v škole.

Týmto sa zaručí to, že študenti zostanú doma a vyučovanie úspešne pokračuje ďalej. Po skončení opatrení proti šíreniu koronavírusu môžu naši študenti nastúpiť do školy a plynulo pokračovať v štúdiu.

Spätná väzba od našich študentov a ich rodičov nás iba utvrdzuje v tom, že to robíme správne.

 

Reportáž Tv Markíza – Televízne Noviny


Ohlasy rodičov a študentov

“..máte v porovnaní s ostatnými školami tak dobrý a pravidelný systém výučby aj dištančne, že fakt, už len ten osobný kontakt našim deťom chýba, inak je to skvelé aj tak. Ďakujem.”
Pani Hajnalka Ďurán, mamka nášho prváka